Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Opakující se mykózy

Ahoj, poslední dobou mě trápí časté mykózy a nemůžu se jich zbavit. Dost často čtu, že ji může způsobovat partner,ale já momentálně žádného nemám, takže v tomhle problém nebude. Zkusila jsem pár věcí z lékárny, ale vždycky se to trochu zlepšilo a pak se to vrátilo do starých kolejí. Už bych se toho ráda zbavila,už jsem z toho pomalu zoufalá...předem díky za jakoukoliv radu
PS:antikoncepci taky neberu, takže z ní to být nemůže
Žena, Celkem 11 příspěvků na Poraď.cz. 04.09.2013 12:09
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Ahoj, mykózy způsobuje nejen partner či užívání antikoncepce, ale, a to hlavně, strava a její složení. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud se nevzdáš veškerých cukrů, tak se mykózy nikdy nezbavíš, protože cukry je to, co ji drží při životě, i když třeba zrovna „neútočí“, je schovaná a kdykoli se může ozvat znovu, tzn. že je opravdu nutné vynechat cukry. Jinak mi na prevenci fungují dobře vaginální kapsle maldion, taky jsem toho z lékárny zkoušela plno, ale nic z toho většinou nefungovalo nebo fungovalo, ale ne jako prevence, ale ty kapsle si nemůžu vynachválit.
Žena, Celkem 7 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
No já bych řekla, že stravu mám taky dobrou. Sladkosti si nijak často nekupuju, sladím si maximálně kafe. I když je mi jasné, že cukr je prakticky všude.Ty kapsle jsou probiotické? Nebylo by jednodušší vzít tampon a namočit ho do jogurtu? O tom jsem se dočetla v několika diskuzích. jedna holčina popisovala, že zkoušela i česnek, brrr
Žena, Celkem 11 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Ahoj. Já nejdříve na mykózu užívala canesten, ale potom jsem začala také užívat vaginální kapsle Maldion, jako Kamulin. Opravdu mě vždy vyléčily. Sama nevím z čeho jsem mykózu měla, na příčinu jsem stála nepřišla.
Žena, 28 let. Celkem 5 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Už jsem to tady někde myslím psala. Měla jsem podobný problém. Pomohlo mi, když jsem začala používát antibakteriální spodní prádlo.
Žena, Celkem 9 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
ElinaB: Ty kapsle jsou probiotické, můžeš vyzkoušet klidně i ten tampon namočený v jogurtu, také jsem to našla jako jednu z nejčastějších rad na internetu, nicméně já sama jsem to zkoušela jen jednou a nehodlám to už nikdy opakovat. Zaprvé je to, alespoň pro mě, hodně nechutné, cítila jsem se s tím strašně nepohodlně a zadruhé se ani ten kýžený efekt nedostavil, nicméně probiotika jako taková jsou na mykózu výborná, takže někomu třeba opravdu postačí ten tampon, já jsem se ale mykózy zbavila až těmi kapslemi.
Žena, Celkem 7 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Díky všem za rady, ten maldion vyzkouším. do toho jogurtu se mi moc nechce popravdě :)A nestačí, když nosím spodní prádlo ze stoprocentní bavlny?Popravdě jsem o antibakteriálním zatím neslyšela. Vím jenom, že se tam dělají vložky do cyklokalhot.
Žena, Celkem 11 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci